Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży posiada długoletnie tradycje w diagnozowaniu i leczeniu dzieci i młodzieży. W naszym zespole posiadamy zarówno osoby z długoletnim doświadczeniem zawodowym jaki i osoby młode wnoszące do zespołu swój zapał i optymizm terapeutyczny. Członkowie zespołu systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje aby jak najlepiej pomagać dzieciom i ich rodzinom.

Staramy się dużo uwagi poświęcać rodzicom zdając sobie sprawę ile lęków i obaw przeżywają w związku z chorobą czy problemami swoich pociech. Wiemy też, że będą oni naszymi sojusznikami w walce dziecka do zdrowia.

Obejmujemy swoją opieką dzieci i młodzież z całego województwa kujawsko-pomorskiego oraz województw sąsiednich. Zapewniamy opiekę specjalistów psychiatrii dzieci i młodzieży oraz psychologów, psychoterapeutów i logopedów. Planujemy rozszerzenie form terapii grupowej.

Rejestracja do poradni jest telefoniczna lub osobiście. W trakcie rejestracji potrzebny będzie nr PESEL dziecka. Na pierwszą wizytę proszę przybyć 10-15 min przed wyznaczoną godziną aby założyć kartotekę. Należy zabrać ze sobą: